بهترین دستگاه لیزر

ساخت وبلاگ
چکیده : بهترین دستگاه لیزر تولید شده در شرکت pnc laser با قیمت هایی استثنایی و کیفیت هایی برتر به همراه نصب ... با عنوان : بهترین دستگاه لیزر بخوانید :

بهترین دستگاه لیزر تولید شده در شرکت pnc laser با قیمت هایی استثنایی و کیفیت هایی برتر به همراه نصب و آموزش در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

برش چوب و ام دي اف با ليزر:
چوب و مواد ترکيبي ساخته شده از آن ساختار اسفنجي شکل داشته به همين دليل برش آن توسط ليزر بسيار آسان تر از ساير مواد انجام پذير مي باشد.

اين ساختار موجب ميگردد برش با سرعت بالاتر و با حرف توان کمتري اجرا گردد.از مواد ترکيبي و منشعب از چوب مي توان ام دي اف ،فايبر بورد و…
يعني تخته فيبر با چگالي متوسط نيز نام برد که امروزه در ضايع و محصولات چوبي به وفور استفاده مي شود.

اين محصول به دليل فشرده بودن و روکش هاي تزييني مانند ملامينه در صنعت لوازم تزييني و آشپزخانه کاربرد هاي فراواني دارد.با دستگاه برش ليزر مي توان اين صفحات را با دقت بالا و کيفيت مطلوب در طرح ها و نقشه هاي مختلف برش زده يا بر روي آن عمليات لايه برداري يا حکاکي انجام داد.

کاربران دستگاه برش ليزر مي توانند با طراحي سه بعدي و برش زدن صفحات ام دي اف و اتصال آن ها به يکديگر سازه هاي شوعي توليد نمايند.

آينه سي او تي در دستگاه برش لیزر :

آينه ليزر مخصوص دستگاه هاي ليزر سي او تو و ياگ با قطر ۱ اينچ و ۱٫۵ اينچ و ۲ اينچ موجود مي باشد.

آينه ليزر هاي مخصوص دستگاه سي او تو با طول موج هاي ۱۰٫۶ الي ۱۰٫۶۴ نانومتر با نام تجاري opex و تو سيکس تحت ليسانس آمريکا و کيفيت بسيار عالي با قيمت مناسب در اختيار متقاضيان و مشتريان داراي دستگاه ليزر قرار مي گيرد

که در دو مدل زيرکونيوم و فلزي با روکش طلا و نقره و انعکاس صد درصد نياز به سيستم خنک کننده هوا و آب نداشته و توانايي انعکاس بيشتر پرتو تابيده شده از چشمه ي انرژي به سيستم هد دستگاه را دارا مي باشد.

در سایت های pnc-laser.com و hatchpnc.com و partonegaran.com همراه ما باشید.

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 23 خرداد 1396 ساعت: 14:53